INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-10-30

Obrączki karbonowe z tytanem Aleksandry i Bartłomieja | Jubiler Toruń

Obrączki karbonowe z tytanem i brylantami

Wyjątkowe karbonowe obrączki

Dziś prezentujemy wyjątkową parę obrączek, wykonanych z bardzo trwałych i nie uczulających materiałów. Te piękne karbonowe obrączki wybrali dla siebie Aleksandra i Bartłomiej w naszym salonie Cardano Jubiler w Toruniu. Czarne obrączki ślubne mają duże powodzenie wśród szerokiego grona naszych Klientów.

Inne obrączki obrączki ślubne carbon w połączeniu z tytanem

Nasza Para wybrała dla siebie dwie inne obrączki. Różnią się one od siebie nie tylko wzorem, ale też parametrami. Wiele Par decyduje się na obrączki ślubne inne od siebie, ponieważ mają inny gust i upodobania co do finalnego wyglądu obrączki. W Cardano nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie obrączkowe marzenia realizować.

Damska obrączka carbon + tytan - obrączka z kamieniami

Aleksandra wybrała dla siebie bardzo kobiecą obrączkę i jest to przykład wyjątkowo uroczej obrączki z karbonem. Szerokość obrączki 5 mm, ale wygląda na węższą niż jest, a to dzięki temu co się dzieje na obrączce. Dodatkowo jest to obrączka ślubna z brylantami syntetycznymi. To obrączka z kamieniem o masie 0,01ct każdy. Aleksandra zdecydowała się na aż 18 kamieni, co daje wspaniały efekt. Obrączka Aleksandry to obrączka półokrągła, jednak jest to delikatne zaokrąglenie, pięknie prezentujące się na dłoni. 

Czerń męskiej obrączki z karbonem Bartłomieja

Bartłomiej zdecydował się na prostą obrączkę. Na zewnątrz jest w całości wykonana z carbonu, a wewnątrz z tytanu. Jest to płaska obrączka z soczewką w środku. Szerokość obrączki 6 mm powoduje, że bez żadnych dodatkowych zdobień obrączka wydaje się dość szeroka - idealna na męską dłoń Bartłomieja. 

Obrączki z karbonu - wykończenie powierzchni

Struktura carbonu na jaką się zdecydowała nasza Klientka to carbon satynowy o wzdłużnym ułożeniu włókien. Charakteryzuje się on jednolitym czarnym kolorem, a ułożenie włókien powoduje, że carbon wygląda jakby był wykończony matem satynowym. Bartłomiej natomiast zdecydował się na "łaciatą" strukturę carbonu, na której widać przejaśnienia wynikające z połączenia włókien. Jest to podstawowa wersja carbonu, która jest dostępna w obrączkach karbonowych od początku istnienia tej kolekcji. 

Karbonowe obrączki z grawerem

Na grawer wybrali swoje imiona połączone złączonymi serduszkami. Grawer prosty, ale i wymowny. W końcu od 23.09.2023 są już połączeni jako jedno. Życzymy Im szczęścia w małżeństwie i tego, aby decyzje przed jakimi staną, bardziej ich do siebie zbliżały, a nie dzieliły. Mamy nadzieję, że ten pierwszy miesiąc ich małżeństwa był prawdziwie miodowy. 

Obrączki carbon z tytanem / obrączki carbon złoto

Obrączki z carbonem i tytanem lub złotem to bardzo stylowa opcja dla par, które preferują kolor czarny i lubią się wyróżniać. Są to również genialne obrączki dla alergików. Jeśli nietypowe obrączki ślubne to to czego szukacie to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrączek carbonowych. Dla wielbicieli złotych obrączek ślubnych mamy również bardzo wiele propozycji. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej oraz w salonach stacjonarnych :)

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel