INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-06-21

21 czerwca - Święto Muzyki: Piękne obrączki z muzycznym motywem

Fête de la Musique - Święto Muzyki obchodzone na całym świecie

Dzisiaj, 21 czerwca, obchodzimy Fête de la Musique, czyli Święto Muzyki. To wydarzenie, które odbywa się w dzień przesilenia letniego i jest obchodzone na całym świecie.

Święto Muzyki to doskonały czas, aby zatrzymać się na chwilę i cieszyć się dźwiękami ulubionej muzyki. Muzyka może nas bawić, zachwycać, wzruszać, inspirować a nawet przerażać. Dlatego warto poświęcić dzisiaj chwilę na to, aby zanurzyć się w świecie dźwięków i emocji, jakie niosą ze sobą różne gatunki muzyczne.

Fête de la Musique to okazja do celebrowania muzyki i jej różnorodnych form. W tym dniu warto posłuchać ulubionego albumu, pójść na koncert lub pograć na instrumencie,  czy też wziąć udział w paradzie, która organizowana jest w wielu miastach na całym świecie.

Jeśli szukasz inspiracji na niebanalny sposób upamiętnienia swojej miłości do muzyki, warto rozważyć wykonanie grawera związanego z muzyką na obrączkach. Można wygrawerować nuty ulubionej piosenki, nazwę ulubionego zespołu lub instrumentu muzycznego. Taki grawer to doskonała pamiątka i przypomnienie o pasji do muzyki każdego dnia.

Dołącz do obchodów Fête de la Musique i ciesz się muzyką razem z nami!

Obrączki z nutą w grawerze

Złote obrączki z kluczem wiolinowym w grawerze

Obrączki z pięciolinią w grawerze

Nasze salony:

Jubiler Toruń

Jubiler Bydgoszcz

Polecane

pixel