INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co wyróżnia obrączki Cardano Jewellery

 

http://jubiler.opole.pl/wp-content/uploads/2013/01/toper2.jpg

 

 

Cardano Jewellery jest jedynym w Polsce salonem specjalizującym się w sprzedaży i projektowaniu obrączek ślubnych. Swoim klientom oferujemy coś więcej niż tylko produkty. Sprzedajemy symbole uczuć! Oznacza to, że nasze obrączki są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a każdy moment ich tworzenia jest bezkompromisowy. Wierzymy, że nasze obrączki przynoszą szczęście. Pamiętajcie więc o tym, że kupujecie je tylko raz w życiu i muszą one sprostać wyzwaniu jakim jest małżeńska długowieczność. Szukając obrączek ślubnych sprawdźcie, dlaczego powinniście wybrać właśnie specjalistyczny salon Cardano Jewellery.


 

Obrączki takie jak Wasza miłość

 

konfigurator obrączek

Każde uczucie jest niepowtarzalne i nieszablonowe, więc takie też powinny być Wasze obrączki. W Cardano Jewellery możecie wpływać praktycznie na każdy element obrączek, tworząc przez to Swój wymarzony i ponadczasowy wzór. Poprzez wprowadzane zmiany możecie działać dwubiegunowo i równocześnie dostosować dany wzór do zakładanego przez Was budżetu. Nasi konsultanci są gotowi do niesienia pomocy i podpowiadania w tej twórczej podróży. W tym celu oferujemy nawet specjalne spotkania konsultacyjne dla par szukających czegoś nietypowego lub mających wiele pytań. Naszych klientów zachęcamy przede wszystkim do wyjścia poza schematy i dodania chociaż odrobiny własnego pomysłu, gdyż w ten sposób porzucana jest chwilowa, często narzucana moda, a uruchamia się nasz wewnętrzny i niepowtarzalny gust. Gwarantujemy, że powstałe w ten sposób wzory bedą długo cieszyły Wasze oczy.

 

 

 

Najwyższa jakość i technologia


Nie marketing, ale najwyższa jakość jest naszym kluczem do sukcesu i tylko w ten sposób możemy zagwarantować przyjemne i bezstresowe wieloletnie użytkowanie obrączek ślubnych. Wszystkie nasze obrączki są zawsze wykonywane przez czołowe polskie i zagraniczne marki wykorzystujące najnowocześniejsze cyfrowe technologie. Dodatkowo, idące w parze rygorystyczne normy i kontrola jakości dają nam możliwość tworzenia obrączek lepszych od innych w każdym aspekcie.


 

Powiadają, ze nie wszystko złoto co się świeci i jest w tym dużo prawdy... Na jakość finalnego produktu ma wpływ każdy etap produkcyjny. Niestety w Polsce zdecydowana większość klientów jakość wyrobów jubilerskich łączy z próbą złota - im wyższa próba tym wyższa jakość. Kolejny pogląd brzmi - "wszystkie obrączki są ze złota, więc nie różnią się niczym". Niestety te poglądy są bardzo mylne, gdyż próba oznacza tylko ilość czystego złota zawartego w stopie metali (np. pr.585 = 58,5% Au), a przecież obrączek nie wykonuje się tylko z samego złota. Jakość produktu tak naprawdę stworzy wybór najlepszych metali dodatkowych oraz połączenie ich wraz ze złotem w dokładnym przetopie o określonych właściwościach fizykochemicznych, które w efekcie dadzą najlepszy użytkowo produkt. Niestety konieczna jest w tym przypadku bardzo zaawansowana technologia i wybór pierwotnych, nie złomowanych metali. Tak powstałe obrączki są dużo twardsze na powierzchni, mają precyzyjniejsze formy, w zdecydowanej większości przypadków są korygowalne rozmiarowo (technologia bezszwowa, sintering), nie odbarwiają się oraz nie wyginają w trakcie użytkowania. Są one też dużo bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, gdyż mają kontrolowaną ilość metali alergizujących, która u najlepszych producentów osiąga absolutne zero. Niestety takich obrączek nie można wykonać nie mając odpowiednio rozwiniętej technologii, dlatego Cardano Jewellery korzysta wyłącznie z najlepszych wyselekcjonowanych marek, które corocznie wydają miliony euro na rozwój swoich linii technologicznych. Poprzeczkę stawiamy bardzo wysoko, więc nie oferujemy obrączek wszystkich producentów, a tylko wybranych. Nasza oferta nie jest też próbą walki o utrzymanie najniższych cen w Polsce, gdyż w końcu odbiłoby się to na wykorzystywanej technologii oraz składzie obrączek, czyli bezpośrednio na jakości. Naszym celem jest oferowanie najlepszych technologicznie i najtrwalszych obrączek ślubnych w atrakcyjnych cenach.

 


Dożywotnia gwarancja i serwis


http://jubiler.opole.pl/wp-content/uploads/2013/03/01a.jpg

Potwierdzeniem jakości naszych obrączek jest dożywotnia gwarancja udzielana na jakość stopu, który na przestrzeni lat użytkowania nie powinien się odbarwiać, a sam produkt popękać lub powyginać. Nasi klienci podlegają również dożywotniemu serwisowi, przez co mogą korzystać z odpłatnych usług np. korygowania rozmiarów lub renowacji obrączek. W żadnym stopniu nie limitujemy tych usług w czasie lub ilości. Nasz serwis jest, co prawda odpłatny, ale tylko i wyłącznie dlatego, że każdy serwisowany wyrób trafia do producenta i zawsze są na nim wykonywane specjalistyczne operacje serwisowe. Pobierane opłaty stanowią wyłącznie koszty manipulacyjne obsługi serwisu. Tylko tego typu działania dają gwarancję, że wszystkie operacje na obrączkach będą wykonane z należytą dokładnością i wiedzą na temat obrabianego wyrobu. Od daty ślubu Wasze obrączki stają się symbolem Waszej miłości, a my znamy wartość symboliczno - sentymentalną Waszych obrączek.

 

 

 

 

 

 

http://www.saintmaurice.de/data/formundberite_decor.jpg

Przede wszystkim wygoda

 

 

Poza trwałością stawiamy również na wygodę i komfort użytkowania, w wyniku czego nasze obrączki posiadają wiele zmiennych rozwiązań profilowych (zewnętrznych i wewnętrznych) oraz możliwość dostosowania szerokości i wysokości profilu do kształtu palca. Pamiętajcie, że nasze palce są różne, więc nie tylko samo dopasowanie rozmiaru stworzy wygodną obrączkę. W Cardano Jewellery wygodę tworzymy w kilku wymiarach tzn. rozmiarze, szerokości, wysokości, profilu zewnętrznym oraz profilu wewnętrznym. Wszystkie te zmiany są wprowadzane w ramach jednej sztuki obrączki, a nie całej pary, tak by mogły uwzględniać nasze indywidualne kształty palców.

 

 

 

 

 

 

 

Kodowane certyfikaty


Do każdej obrączki wystawiany jest indywidualny certyfikat Cardano Jewellery będący potwierdzeniem jakości wyrobu oraz jego parametrów. Dodatkowo każdy certyfikat poprzez specjalny kod połączony jest z cyfrową archiwizacją zamówień. Oznacza to, że w przypadku zgubienia wyrobu, istnieje możliwość wykonania jego repliki. Do archiwizacji trafiają również wszystkie informacje dotyczące usług serwisowych. Obrączki kupujecie na całe życie, a my przez ten okres jesteśmy zobligowani do zapamiętania wszystkiego na ich temat, tak byśmy  w każdej chwili byli gotowi pomóc. Pamiętajcie, że naszymi klientami stajecie się dożywotnio.

 

 

 

Karta stałego klienta "Cardano Jewellery Club"

 karta stałego klienta

Do każdej pary obrączek wydawana jest prestiżowa karta stałego klienta uprawniająca do różnych rabatów oraz promocji. Zachęcamy do sprawdzenia korzyści płynących z bycia cżłonkiem naszego klubu "Cardano Jewellery Club". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel