INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-03-04

Obrączki ślubne z karbonu i żółtego złota Inez i Dariusza | Jubiler Toruń

Połączenie karbonu i blasku złota

Ślub to niezwykłe wydarzenie, pełne miłości, zaufania i zjednoczenia się dwóch osób na zawsze. Nasi toruńscy Klienci Inez i Dariusz postanowili uczcić te wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, wybierając oryginalne obrączki ślubne. Połączenie czarnego nowoczesnego karbonu z tradycyjnym żółtym złotem próby 585. Nasza Para Klientów zdecydowała się na płaski profil z soczewką wewnątrz obrączek. Damska obrączka ma szerokość 4 mm. Złoto zajmuje 2,4 mm, natomiast delikatny pasek carbonu na obrączce 1,6 mm. Męska obrączka jest szersza, ma ona 6 mm. Model jaki wybrał Pan Dariusz ma więcej carbonu. Obie obrączki wewnątrz posiadają grawer laserowy, na którym znajdują się imiona naszych toruńskich Klientów, grafika serduszka oraz data ich ślubu.

Karbon w obrączkach ślubnych 

Obrączki ślubne wykonane z karbonu to doskonałe połączenie nowoczesności i wyjątkowej trwałości. Karbon, czyli włókno węglowe to materiał o niesamowitej wytrzymałości i lekkości. Jest używany zaawansowanych technologiach, a teraz znalazł swoje miejsce również w świecie obrączek ślubnych. Obrączki z karbonu charakteryzują się nie tylko wyjątkową siłą, ale także nowoczesnych, eleganckim wyglądem. Struktura włókien węglowych nadaje im unikalny wzór, który przyciąga uwagę i sprawia, że są one niepowtarzalne. 

Żółte złoto - ponadczasowa elegancja obrączek ślubnych 

Żółte złoto, dzięki swojemu ciepłemu odcieniowi zawsze kojarzone jest z klasą i elegancją. Obrączki naszych toruńskich Klientów wykonane są właśnie z żółtego złota próby 585, co oznacza, że zawierają 58,5% czystego złota w całym stopie. Resztę stanowią inne metale, które mają za zadanie dodać wytrzymałości. 

Tradycja i nowoczesność w jednym 

Obrączki ślubne Inez i Dariusza to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością w jednej parze obrączek. Wybierając wzór, który łączy w sobie karbon i złoto, Para stworzyła unikalny symbol swojej miłości, który przetrwa próbę czasu przez swoją wytrzymałość materiałów

Wybór obrączek ślubnych to zawsze indywidualna decyzja naszych Klientów Cardano. A Pani Inez i Pan Dariusz udowodnili, że można połączyć ze sobą różne style i materiały, tworząc coś wyjątkowego. Ich obrączki ślubne pięknie prezentują się na ich dłoniach, symbolizując silne połączenie dwóch serc, gotowych na wspólne życie pełne szczęścia i miłości. 

 

Obrączki ślubne z karbonu i żółtego złota

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel