INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-05-31

Płaskie obrączki ślubne z tytanu z napisem w języku elfów Urszuli i Flipa | Jubiler Bydgoszcz

Płaskie obrączki ślubne  tytanu z grawerem laserowym

Czy obrączki ślubne wykonane z tytanu to dobry wybór?

Obrączki ślubne to nie tylko symbole miłości, ale również biżuteria, która będzie noszona codziennie przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest, aby były one piękne, ale także trwałe i wygodne. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się obrączki ślubne wykonane z tytanu. Zastanawiacie się nad wyborem tego materiału w swoich obrączkach? Oto kilka kluczowych zalet i korzyści płynących z wyboru tytanowych obrączek ślubnych

  • TRWAŁOŚĆ - Tytan to jeden z najtrwalszych metali. Jest znacznie bardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne niż inne metale wykorzystywane w produkcji obrączek, takie jak złoto czy srebro
  • KOMFORT NOSZENIA - Pomimo swojej wyjątkowej trwałości, tytan jest zaskakująco lekki. Obrączki wykonane z tego materiału są wygodne w noszeniu i nie powodują uczucia ciężkości na palcu. To ważne dla osób, które nie są przyzwyczajone do noszenia biżuterii i cenią sobie komfort.
  • HIPOALERGICZNOŚĆ - Tytan to materiał hipoalergiczny, co oznacza, że nie wywołuje alergii i podrażnień, dlatego jest bezpieczny dla osób z wrażliwą skórą. 
  • NOWOCZESNY WYGLĄD - Obrączki tytanowe charakteryzują się szarym, metalicznym połyskiem, który jest interesujący i oryginalny. Przez swój wygląd są unikalne i bardzo współczesne. 
  • CENA - Tytanowe obrączki oferują świetną jakość w porównaniu do ceny. Są znacznie tańsze niż obrączki wykonane z białego złota lub platyny

Klasyczne tytanowe obrączki ślubne

Nasi Klienci Cardano Urszula i Filip biorąc pod uwagę zalety obrączek tytanowych zdecydowali się właśnie na nie. Wybrali dla siebie taki sam model obrączek o modnym płaskim profilu zewnętrznym. Wewnątrz obrączek nasi Klienci Cardano Bydgoszcz posiadają soczewkę, która znacznie podnosi komfort noszenia obrączek ślubnych, dzięki opływowemu kształtowi. Powierzchnia tytanowych obrączek jest wypolerowana i prezentuje się bardzo elegancko. Para przyszłych małżonków po przeanalizowaniu możliwości doboru parametrów obrączek ślubnych, wybrała taką samą szerokość 4mm i wysokość 1,6 mm. 

Grawer laserowy w obrączkach  

Obrączki ślubne naszych bydgoskich Klientów zdobi napis w eficim języku. Inspiracją dla takiego grawera laserowego jest Władca Pierścieni. Nasi Klienci Jubiler Cardano są wielkimi fanami tej książki, dlatego postanowili podkreślić to również w swoich obrączkach ślubnych. Uwielbiamy tworzyć nietypowe i ciekawe realizacje, które zapewniają nam nasi Klienci Cardano. Spersonalizowane grawerowanie, daje możliwość naszym Klientom na wyrażenie siebie nawet poprzez ich obrączki ślubne.

Jak myślicie, jaki napis kryje się pod tym wyjątkowym językiem? 

 

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel