Saint Maurice

obrączki ślubne

 

 

 

 

obrączki saint maurice

Saint Maurice jest światowej sławy producentem obrączek ślubnych mającym siedzibę w Pforzheim (Niemcy) - kolebce światowego jubilerstwa ukierunkowanego na produkcję obrączek ślubnych. Markę tę cechuje najwyższa jakość technologiczna produkcji obrączek  typowa dla mieszczących się w Pforzheim firm. Wszystkie one bowiem współpracując ze sobą wyznaczają technologiczny i jakościowy trend,  nieosiągalny dla innych światowych producentów. Potwierdzeniem tego może być fakt, że każda ze znaczących firm produkujących  obrączki w Polsce próbowała w swej historii posiąść choć skrawek wiedzy jaką dysponują niemieccy jubilerzy.

Podobnie jak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, wszystkie drogi tworzenia najlepszych obrączek ślubnych mają swój początek w Pforzheim, a prezentowane w ofercie Cardano Jewellery obrączki ślubne Saint Maurice pochodzą prosto ze źródła.

 

 

 

 

obrączki saint maurice

Najwygodniejsze obrączki ślubne na świecie

 

Obrączki ślubne Saint Maurice nazywane są najwygodniejszymi na świecie. Nie jest to jednak w żadnym przypadku chwyt marketingowy, a naukowy dowód. Obrączki posiadają wewnętrzne wyoblenie (soczewkowy przekrój) powstałe na podstawie wyników badań anatomii ludzkiego palca. Idealnie dopasowane do kształtu palca obrączki Saint Maurice leżą w taki sposób, że są praktycznie niewyczuwalne. W ich przypadku występuje ponadto zdecydowanie większa tolerancja rozmiaru oraz nie istnieje zjawisko odparzenia palca przez obrączkę.

 


obrączki saint maurice

 

 

Korekta rozmiaru obrączek wielokolorowych i posiadających kamienie

 

Ponad 99% wzorów dostępnych w kolekcjach Saint Maurice podlega korekcie rozmiaru, a wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii cyfrowo - laserowej umożliwiającej rozdzielenie plastycznego rdzenia obrączki od utwardzonej warstwy wierzchniej. Od chwili wprowadzenia marki na polski rynek, klienci decydujący się na obrączki ślubne w łączonej kolorystyce oraz z dużą ilością kamieni nie muszą obawiać się, że w przyszłości korekta rozmiaru będzie niemożliwa. Saint Maurice bowiem wyprzedza oczekiwania swoich klientów o krok, dając im najwyższą jakość produktu, nielimitowane możliwości zmian i korekt, tworząc obrączki na całe życie.


 

 

 

 

 

Dożywotnia gwarancja jakości stopu i osadzenia kamieni oraz dożywotni serwisobrączki saint maurice 


Saint Maurice do produkcji obrączek ślubnych wykorzystuje materiał pierwotny (czyste 24 karatowe złoto), z którego powstaje idealnie plastyczny stop o zastrzeżonej recepturze. Oznacza to, że w procesie produkcji obrączek ślubnych firma Saint Maurice wykorzystuje  jedynie czysty, nowy materiał, a nie przetapianą biżuterię. Tak rygorystyczna procedura produkcyjna pozwala uzyskać powierzchniowo najtwardsze obrączki na świecie, zdecydowanie mniej podatne na zarysowania i uszkodzenia, posiadające dożywotnią gwarancję jakości stopu.


 Saint Maurice w swoich obrączkach osadza  jedynie brylanty najwyższej jakości, kalibrowane na szerokość i wysokość w  laserowo nawiercanych otworach, przez co do minimum ograniczana jest możliwość ich wypadnięcia. Na wszelki wypadek jednak producent daje klientom dożywotnią gwarancję na osadzenie kamieni.


Ponadto każdy klient ma prawo do dożywotniego serwisu. Oznacza to, że w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów w użytkowaniu obrączek Saint Maurice klient może w każdej chwili skorzystać z fachowej pomocy. Koszt typowych usług serwisowych takich jak np. korekta rozmiaru lub całkowita renowacja obrączki kształtuje się na poziomie średnich cen usług jubilerskich. Saint Maurice nigdy nie zapomina o swoich klientach i gwarantuje im najwyższą jakość obsługi.

 

 

obrączki saint maurice

 

Unikalny palladowy stop białego złota 


Saint Maurice do produkcji obrączek z białego złota wykorzystuje stop z dodatkiem palladu. Oznacza to, że obrączki nie posiadają w swoim składzie rakotwórczego i alergizującego niklu stosowanego w tradycyjnej technologii. Obrączki Saint Maurice nie są też rodowane na powierzchni. Dzięki temu nie ulegają procesom "wycierania się rodu" powszechnie zauważanym w przypadku obrączek produkowanych w firmach sieciowych. Dodatkowo zastosowanie droższego od złota palladu tworzy śnieżnobiałą barwę obrączki oraz utwardza stop, czyniąc go mniej podatnym na zarysowania i przyjaznym alergikom (pallad jest obojętny dla ludzkiego ciała). Co więcej, w przeciwieństwie do klasycznych obrączek wykonanych z białego złota posiadających na swojej powierzchni mikroskopijne szczeliny, obrączki palladowe Saint Maurice mają powierzchnię "zamkniętą" tzn. dokładnie wypolerowaną, przez którą do wnętrza nie przedostają się zanieczyszczenia zmieniające barwę białego złota. W przypadku obrączek Saint Maurice barwa białego złota jest niezmienna w całym okresie ich użytkowania.

 


 

obrączki saint maurice

 

Jakość potwierdzona rygorystycznymi kontrolami


Obrączki Saint Maurice, jak przystało na światową markę, przed wysyłką  do klienta przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości potwierdzającą zgodność fizycznych parametrów towaru z założeniami producenta. Wszystkie informacje dotyczące jakości wyrobu oraz samego zamówienia są archwizowane i nanoszone na indywidualną kartę kodową wręczaną każdemu klientowi przy odbiorze obrączek. Dodatkowo wszystkie informacje dotyczące zamawianej obrączki są wybijane na jej wewnętrznej stronie  w postaci specjalnego laserowego kodu oraz loga marki. Obrączki Saint Maurice posiadają wybitą międzynarodową próbę złota, która w  przeciwieństwie do polskich prób umożliwia klientom weryfikację próby złota również poza granicami kraju.

 


 

obrączki saint maurice

 

Zobaczcie jak powstają obrączki ślubne w cyfrowych technologiach jubilerskich XXI w.

 

 

 


 


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel