INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-02-22

Wymarzone obrączki ślubne Julii i Arkadiusza | Jubiler Bydgoszcz

Wymarzone obrączki ślubne 

Wiele Par marzy o niepowtarzalnych i wyjątkowych obrączkach ślubnych. I tak jak Julia i Arkadiusz długo szukają obrączek idealnych dla siebie. Nasza Para bydgoskich Klientów w końcu trafiła do Salonu Obrączek Ślubnych Cardano. Julia i Arkadiusz znaleźli perfekcyjnie dopasowane do ich gustów obrączki, które spełniły ich wszystkie wymagania. 

Dwukorowe obrączki: złoto żółte i białe palladowe 

Obrączki ślubne naszych Klientów Cardano Julii i Arkadiusza są wyjątkowe nie tylko ze względu na ich piękno i unikalność, ale także ze względu na użyte materiały, z których powstały. Obie obrączki wykonane są ze złota pierwotnego o próbie 585. Dwukolorowe obrączki ślubne to połączenie eleganckiego, tradycyjnego koloru żółtego złota oraz subtelnego, nowoczesnego blasku białego złota palladowego. Damska obrączka Pani Julii ma półokrągły profil, co nadaje jej delikatności. Obrączka wykonana została w szerokości 3,5 mm oraz grubości 1,2 mm. Dookoła obrączki wykonane jest zdobienie milgryfem. Dzięki temu zdobieniu obrączka nabiera uroku i kobiecego wyrazu, co bardzo podobało się naszej Klientce. Męska obrączka Pana Arkadiusza ma profil lekko zaoblony. Nasz bydgoski Klient zdecydował się na szerokość 4,5 mm i grubość obrączki 1,3 mm. Pan Arkadiusz marzył o oryginalnym wzorze na swojej obrączce ślubnej. Dlatego razem z naszymi bydgoskimi Konsultantkami Cardano zaprojektował swój wzór, który miał znaleźć się na powierzchni obrączki. Przez ten unikalny wzór obrączka stanowi wyraz osobistego stylu Pana Arkadiusza. 

zlote-dwukolorowe-obraczki-slubne-z-grawerem

Grawer laserowy: indywidualność w każdym detalu 

Na chwilę uwagi zasługuje także grawer wybrany przez Julię i Arkadiusza. Para postanowiła uwiecznić wewnątrz swoich obrączek ślubnych wspólną pasję - żeglowanie. Wybrali grafikę przedstawiającą żaglówkę, która oddziela ich inicjały imion, a na końcu grawera laserowego znalazła się data ślubu naszych bydgoskich Klientów Cardano

Obrączkowe marzenia w Jubiler Cardano

Julia i Arkadiusz w poszukiwaniu swoich wymarzonych obrączek, znaleźli nie tylko piękne i wytworzone w wysokiej jakości pierścienie w Jubiler Cardano, ale także stworzyli dla siebie coś wyjątkowego i spersonalizowanego. Obrączki z dwukolorowego złota, z milgryfem i indywidualnym wzorem, są nie tylko biżuterią codziennego noszenia, ale także symbolami ich miłości. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania naszych Klientów w Cardano Jubiler Bydgoszcz tworząc obrączki ślubne odzwierciedlające w każdym detalu Julię i Arkadiusza. 

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel