INFOLINIA: +48 535 560 730
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-08-22

Złota pamiątka miłości: obrączki ślubne Darii i Kamila | Jubiler Toruń

Klasyczne obrączki ślubne z grawerem niestandardowym

Odkryjcie wyjątkowe obrączki Darii i Kamila! Wybrali na swoją życiową podróż niezwykłe obrączki ślubne Cardano. Zdecydowali się na klasyczne obrączki zaokrąglone. Obrączka damska jest nieco bardziej zaokrąglona, niż obrączka męska. Wykonane z najwyższej jakości pierwotnego złota próby 585.

Nasi Zakochani wybrali szerokość obrączek dopasowaną indywidualnie do ich dłoni - damska obrączka 5 mm, a męska obrączka 5,5 mm. Dobrali też grubość obrączek, czyli wysokość 1,5 mm, która sprawia, że są one zarówno wygodne w noszeniu jak i bardziej odporne na wygięcia niż niższe obrączki ślubne.

Wybrali też obrączki z soczewką, którą mieli wykonaną gratis :) W Cardano soczewka w obrączce, jest wykonywana w prezencie w każdym modelu obrączek, w którym jest technicznie możliwa do wykonania. Obrączki soczewkowe są znacznie bardziej wygodne niż obrączki płaskie w środku.

Grawer na obrączki, który wybrali to ich imiona połączone filiżanką z parującą kawą. Do tego data ich ślubu oraz połączone serca i voilà, piękny grawer gotowy :D Czyżby to był początek ich miłości? Randka w kawiarni, o której nie chcieli zapomnieć, więc na swój grawer wybrali personalizowaną grafikę przedstawiającą to, co najbardziej kojarzyło się im z tamtym wyjątkowym momentem? Jak było, tego do końca nie wiemy. Wiemy jednak na pewno, że wybrane przez nich, jedyne w swoim rodzaju, obrączki to piękna i niezwykle znacząca pamiątka ze ślubu, a jubiler Cardano w Bydgoszczy to miejsce, gdzie Para dokonała tego wyjątkowego wyboru.

Polecane

pixel