Gwarancja i cennik serwisowy

Potwierdzeniem jakości naszych obrączek jest udzielana przez danego producenta wyrobu dożywotnia gwarancja na jakość użytego stopu, który na przestrzeni lat użytkowania nie powinien się odbarwiać, a sam produkt samoistnie popękać lub powyginać.

Obrączki zakupione w Cardano podlegają również dożywotniemu serwisowi - nasi Klienci mogą korzystać z odpłatnych usług np. korygowania rozmiarów lub renowacji obrączek. W żadnym stopniu nie limitujemy tych usług w czasie lub ilości. Nasz serwis jest, co prawda odpłatny, ale tylko i wyłącznie dlatego, że każdy serwisowany wyrób trafia do macierzystego producenta i zawsze są na nim wykonywane specjalistyczne operacje serwisowe. Pobierane opłaty stanowią wyłącznie koszty manipulacyjne obsługi serwisowej i ewentualnego dodatkowego materiału.

Cała historia usług serwisowych jest dożywotnio archiwizowana przez Cardano Jewellery. Tylko tego typu działania dają gwarancję, że wszystkie operacje na obrączkach będą wykonane z należytą dokładnością i wiedzą na temat obrabianego wyrobu. Dzięki temu zawsze istnieje możliwość odrestaurowania wyrobu lub nawet wykonania jego repliki. Naszym klientom daje to poczucie spokoju, że w każdej sytuacji i w każdym momencie użytkowania wyrobu mają gdzie zwrócić się z problemem.

 

Informujemy, że przesyłki reklamacyjne oraz usługowe są wysyłane do producentów dwa razy w miesiącu.

 

CENNIK USŁUG

 

Korekta rozmiaru złotej obrączki - 80zł

W trakcie korekty rozmiaru wyrób wraz z wewnętrznym grawerem są odświeżane do stanu pierwotnego. Usługa ta dla większości wzorów umożliwia skorygowanie obrączki o +/- minimalnie 1 do maksymalnie 2 rozmiarów. W przypadku konieczności wykonania większej korekty rozmiaru producent może zaproponować wykonanie repliki obrączki (informacje poniżej).

 

Wykonanie repliki złotej obrączki przy zwrocie starej - 100 - 500zł

Kodowane certyfikaty Cardano Jewellery wraz z dożywotnią archiwizacją historii zamówienia umożliwiają wielokrotne wykonanie repliki obrączki w przypadku jej zniszczenia, ponadnormatywnego zużycia lub braku możliwości korekty rozmiaru. W przypadku tej usługi wymagany jest zwrot starej obrączki. Koszt uzależniony jest od wzoru obrączki, stopnia jej zniszczenia oraz ilości dodatkowego złota niezbędnego do uzyskania wybranych pierwotnie parametrów. Koszt podany powyżej jest średnim kosztem i w przypadku zwracania niekompletnych obrączek (np. brak kamieni), przy skomplikowanych wzorach, dużej zmianie rozmiaru lub konieczności dodania złota cena może być wyższa. 

 

Renowacja powierzchni złotej obrączki - 50zł

W ramach tej usługi obrączka jest przywracana do wizualnego stanu pierwotnego poprzez wypolerowanie powierzchni lub nałożenie matu. W przypadku ponadnormatywnego zużycia wyrobu (głębokie rysy, braki w kamieniach, wygięcia) producent może zasugerować wykonanie repliki.

 

Renowacja + rodowanie powierzchni obrączki wykonanej z białego złota - 120zł

W ramach tej usługi obrączka jest przywracana do wizualnego stanu pierwotnego poprzez ponowne wypolerowanie powierzchni lub nałożenie matu oraz pokrycie powierzchni białego złota nową warstwą rodu, która nada obrączce biały kolor. Usługa dotyczy obrączek z białego złota rodowanego.

 

Renowacja + rutenowanie powierzchni obrączki wykonanej ze złota - 200zł

W ramach tej usługi obrączka jest przywracana do wizualnego stanu pierwotnego poprzez ponowne wypolerowanie powierzchni lub nałożenie matu oraz pokrycie powierzchni złota nową warstwą rutenu, która nada obrączce czarny kolor. Usługa dotyczy tzw. czarnego złota.

 

Wykonanie duplikatu obrączki - cena katalogowa - 20% rabatu

W przypadku zgubienia lub kradzieży obrączki naszym stałym Klientom oferujemy możliwość wykonania jej duplikatu z materiału producenta. Koszt takiej operacji ustalany jest indywidualnie w zależności od wzoru obrączki. Zawsze jest on niższy od ceny z aktualnego cennika katalogowego Cardano Jewellery.

 

Zmiana rozmiaru obrączki tytanowej - 120 - 220zł

Z racji braku możliwości korygowania rozmiaru tak mało plastycznego metalu, którym jest tytan, w ramach tej usługi wykonywana jest replika obrączki w nowym rozmiarze. W przypadku tej usługi wymagany jest zwrot starej obrączki. Koszt uzależniony jest od wzoru obrączki i stopnia jej zniszczenia. W przypadku zwracania niekompletnych obrączek (np. brak kamieni) cena może ulec zmianie. Dla obrączek ze złotem - w przypadku wyższej wagi od obrączki zwracanej w rozliczeniu - dopłata za materiał

 

Korekta rozmiaru obrączki carbonowej - 150 - 350zł

Z racji braku możliwości korygowania rozmiaru obrączek wykonanych z samego carbonu oraz carbonu w połączeniu z innymi metalami, w ramach tej usługi wykonywana jest replika obrączki w nowym rozmiarze. W przypadku tej usługi wymagany jest zwrot starej obrączki. Koszt uzależniony jest od wzoru obrączki i stopnia jej zniszczenia. W przypadku zwracania niekompletnych obrączek (np. brak kamieni) cena może ulec zmianie. Dla obrączek ze złotem - w przypadku wyższej wagi od obrączki zwracanej w rozliczeniu - dopłata za materiał.

 

Zmiana rozmiaru obrączki marki Saint Maurice (korekta lub replika) - 230 - 500zł

W trakcie korekty rozmiaru wyrób wraz z wewnętrznym grawerem są odświeżane do stanu pierwotnego. Obrączka zawsze jest odsyłana do Niemiec. Do przeprowadzenia usługi rozmiaru wymagana jest serwisowa karta kodowa Saint Maurice. W przypadku tej usługi wymagany jest zwrot starej obrączki. Koszt uzależniony jest od wzoru obrączki, stopnia jej zniszczenia oraz ilości dodatkowego złota niezbędnego do uzyskania wybranych pierwotnie parametrów. Koszt podany powyżej jest średnim kosztem i w przypadku zwracania niekompletnych obrączek (np. brak kamieni), przy skomplikowanych wzorach, dużej zmianie rozmiaru lub konieczności dodania złota cena może być wyższa. 

 

Renowacja powierzchni obrączki marki Saint Maurice - 230zł

W ramach tej usługi obrączka jest przywracana do wizualnego stanu pierwotnego. W przypadku ponadnormatywnego zużycia wyrobu (głębokie rysy, braki w kamieniach, wygięcia) producent może zasugerować wykonanie repliki. Obrączka zawsze jest odsyłana do Niemiec. Do przeprowadzenia korekty rozmiaru wymagana jest serwisowa karta kodowa Saint Maurice.

 

Inne usługi - wycena indywidualna

Serwis usługowy Cardano Jewellery został stworzony, żeby zawsze nieść pomoc naszym klientom. W przypadku chęci wykonania usługi niedostępnej w powyższym cenniku zachęcamy do kontaktu z nami.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel