DOŻYWOTNIA GWARANCJA | DARMOWA WYMIANA | PAKIET USŁUG GRATIS
INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jubiler Toruń Cardano

Salon jubiler Cardano Toruń na starówce

 

Gdzie kupić obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy w Toruniu?

Trafiliście w idealne miejsce! Salon jubilerski Cardano w Toruniu na starówce jest jedynym jubilerem w Toruniu, który specjalizuje się wyłącznie w projektach obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Od kilkunastu lat naszą pasją są spotkania z narzeczonymi, podczas których opowiadamy o obrączkach ślubnych, doradzamy, projektujemy czy nawet gdy trzeba szukamy wspólnych kompromisów wzorniczych, tak byście oboje byli równie zadowoleni;)

W naszym toruńskim zakładzie złotniczym znajdziecie najmodniejsze wzory obrączek ślubnych, które możecie też praktycznie dowolnie modyfikować. Złotnik Cardano Toruń to nie tylko szalone nietypowe wzory obrączek, ale również obrączki klasyczne. Jednym słowem każdy znajdzie w Cardano swój wymarzony wzór, idealnie do siebie dopasowany, nawet pod względem cenowym.

 

Najmodniejsze wzory obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych

Zanim nas odwiedzicie, zachęcamy do sprawdzenia skromnego wycinka naszej oferty na naszej stronie internetowej. Pamiętajcie, ze prezentowane na stronie wzory są tylko przykładami i każdy wzór podlega różnym modyfikacjom, dzięki którym dopasujecie go pod siebie pod każdym względem, również cenowym. Jeśli jesteście zabiegani możecie dokonać zamówienia online w tak samo łatwy i bezpieczny sposób jakbyście odwiedzili nasz sklep jubilerski w Toruniu.

 

Czy musimy umawiać spotkanie w salonie jubiler Cardano w Toruniu?

Nie ma u nas wymogu umawiania spotkań, ale jednak zachęcamy do umówienia takiego niezobowiązującego spotkania konsultacyjnego (na dole strony). Osoby umówione zawsze mają u nas pierwszeństwo w obsłudze. Jak wiadomo taki zakup nie odbywa się w ciągu kilku minut, więc umawiając spotkanie macie gwarancję, że nie będziecie musieli czekać aż skończymy obsługiwać innych klientów, bo przywitamy Was już u progu naszych drzwi:)

 

Salon obrączek ślubnych złotnik Toruń Cardano

 

Cardano salon jubilerski w Toruniu

ul. Św. Katarzyny 4

Tel. +48 535 560 730

e-mail: torun@cardano.pl

Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 18.00

Sobota: 10.00 - 14.00

Niedziela: nieczynne

 

Ważne informacje!!!

  • Drzwi naszego salonu jubilerskiego dla zachowania komfortu Waszej wizyty są zawsze zamknięte. Żeby wejść zadzwońcie dzwonkiem lub mocno pukajcie.
  • System rezerwacji spotkań korzysta z platformy Facebook. W razie gdyby nie działał prosimy o umówienie spotkania mailowo lub telefonicznie.

 

UMÓW SPOTKANIE >

 

pixel