INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwroty lub wymiana towaru

Kupione w Cardano towary zwrócisz łatwo i tanio w każdym Paczkomacie InPost

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny, z wyjątkiem towarów wykonanych na indywidualne zamówienie zgodnie z regulaminem § 6. pkt 10. W przypadku tych towarów, zgodnie z regulaminem masz możliwość skorzystania z wymiany w ciągu 100 dni od daty zakupu.
Jeśli towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej Paczkomatem InPost.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie.

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie

Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym Paczkomacie.

Tanio

Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 10 zł przy czym nie musisz jej opłacić w momencie dodawania zwrotu, czy generowania etykiety - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

Wydrukuj formularz - Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, a następnie wydrukuj je.
Wyślij paczkę - Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.
Zwrot pieniędzy - Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;
  • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;
  • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu;
  • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Upewnij się, że zwracasz kompletną i nienaruszoną zawartość. Udaj się do dowolnego Paczkomatu InPost, gdzie nadasz przesyłkę szybko i wygodnie, 24h/7. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 41 X 38 X 64 cm oraz wagi 25 kg.
  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel