INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

"Obrączki inspirowane Waszą miłością"

 

Salon w Toruniu

 

Prawdziwa miłość, tak rzadka i niepowtarzalna, zasługuje na to, co najpiękniejsze. Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, czy też biżuteria wręczana jako dowód naszych najszczerszych uczuć, wędrują z nami przez całe życie. Z takimi symbolami nigdy się nie rozstajemy, zawsze są one blisko naszych serc. Właśnie z tego powodu powstały salony jubilerskie Cardano Jewellery, w których sprzedajemy więcej niż tylko biżuterię – emocje, uczucia, przyszłe wspomnienia najpiękniejszych chwil... 

 

W Cardano Jewellery znamy przyszłą wartość emocjonalną biżuterii kupowanej przez naszych klientów. Uważamy, że zakup takiej biżuterii nie może odbywać się pod presją chwili, a wyroby nie mogą być przypadkowymi. Wybór najważniejszej biżuterii w życiu wymaga odpowiedniej atmosfery oraz kompetentnej porady. Od lat pomagamy naszym klientom w wyborze i projektowaniu biżuterii ich życia i wraz z czołowymi polskimi oraz światowymi markami zamieniamy marzenia w rzeczywistość.


Cardano Jewellery są jedynymi w Polsce salonami specjalizującym się w sprzedaży i projektowaniu obrączek ślubnych. Swoim klientom oferujemy coś więcej niż tylko produkty. Sprzedajemy symbole uczuć! Oznacza to, że nasze obrączki są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a każdy moment ich tworzenia jest bezkompromisowy. Wierzymy, że nasze obrączki przynoszą szczęście. Pamiętajcie więc o tym, że kupujecie je tylko raz w życiu i muszą one sprostać wyzwaniu jakim jest małżeńska długowieczność.

 

Serdecznie zapraszamy,

Cardano Jewellery

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel