INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PAKIET PREZENTOWY

 

DO KAŻDEGO PIERŚCIONKA Z BRYLANTAMI ORAZ OBRĄCZEK ŚLUBNYCH OTRZYMACIE:

- dożywotnią gwarancję producenta na jakość użytego stopu

   Nasze obrączki i pierścionki z brylantami, w wyniku stosowanej cyfrowej technologii produkcyjnej, posiadają w pełni kontrolowany skład i w związku z tym spełniają rygorystyczne normy UE dotyczące braku emisji do organizmu alergizujących i szkodliwych dla człowieka metali. Są też wykonywane z metali pierwotnych, nie materiału wtórnego, co zdecydowanie wpływa na ich jakość np. twardość i trwałość.

- dożywotnią opiekę serwisową producenta

  W Cardano Jewellery każdy klient podlega pozagwarancyjnej opiece serwisowej producenta, tak by w sytuacjach typowych (zmiana rozmiaru, odświeżenie wyrobu) lub niespodziewanych (całkowite zniszczenie wyrobu - konieczność wykonania repliki) zawsze mieć pewność do kogo zwrócić się z problemem. Usługi serwisowe w Cardano Jewellery nie są w żadnym stopniu limitowane. Nie jest zapewniona tylko jedna "gratisowa" korekta rozmiaru w ramach krótkiej gwarancji czy jednorazowe odświeżenie wyrobu, ale istnieje możliwość korzystania z tych usług dożywotnio w dowolnym czasie i tyle razy ile zajdzie potrzeba. W związku z koniecznością odesłania wyrobu do producenta oraz wykonania na nim specjalistycznych operacji, klient ponosi jedynie niskie koszty manipulacyjne, zgodne z aktualnym cennikiem serwisowym. Taka polityka serwisowa daje gwarancję korzystania z usług serwisowych na najwyższym poziomie i to wielokrotnie.

- certyfikat Cardano Jewellery z unikalnym kodem serwisowym

  Każdy certyfikat posiada indywidualny kod, na podstawie którego dożywotnio archiwizujemy wszystkie informacje na temat danego zamówienia. W każdej chwili możemy sprawdzić jego historię serwisową, a w przypadku zaginięcia lub zniszczenia wyrobu od podstaw go odtworzyć. Zagubienia obrączek zdarzają się 1 na 100 par, ale w Cardano dmuchamy na zimne i nie jest to dla nas problemem;)

KATALOG ŚLUBNY ze specjalnymi ofertami od naszych partnerów, które dadzą spore oszczędności finansowe podczas organizowania Waszych ślubów. 

- oryginalne, eleganckie pudełko Cardano Jewellery

- dożywotnie doradztwo i pomoc profesjonalistów w zakresie zakupionej biżuterii

- profesjonalną ściereczkę Cardano Jewellery do polerowania zakupionej biżuterii

- profesjonalną pastę polerską Cardano Jewellery do usuwania drobnych zarysowań (do obrączek polerowanych)

- specjalny czyścik Cardano Jewellery do odnawiania satynowego matu (do obrączek matowych)

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel