INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-02-19

SINTERING PIONOWY - NOWOŚĆ W SALONACH CARDANO

Sintering pionowy pozwala na wydobywanie koloru spodniej warstwy obrączki w taki sposób, że jest widoczny na zewnątrz. Dzięki temu możemy uzyskiwać tak piękne wzory.

Do tej pory zapis EKG na obrączkach był możliwy, jednak był wykonywany w takim samym kolorze jak całość obrączki lub część obrączki na której się znajdował. W nowej technologii możliwe jest wykonanie EKG w zupełnie innym kolorze niż pozostała część obrączki. 

Większość modeli wykonane z zastosowaniem sinteringu pionowego ma możliwość modyfikacji i dopasowania do potrzeb indywidualnych.

W zależności od modelu jest możliwość zmiany szerokości i wysokości. Minimalna szerokość to 5mm, minimalna wysokość to 1,3mm. Trzeba pamiętać, że niektóre modele mogą wymagać wyższych paramerów.

W niektórych wzorach możliwa jest oprawa kamieni. Do wyboru są brylanty naturalne, brylanty naturalne barwione i brylanty syntetyczne oraz kryształy.

W każdym modelu można dopasować kolory złota jakie mają być użyte w obrączce. Do wyboru jest złoto żółte, czerwone i białe palladowe.

Dostępne są w próbie 375, 585 i 750.

Do wyboru jest również rodzaj wykończenia powierzchni. Obrączki mogą być polerowane lub wykończone matem, co nada im tym samym niepowtarzalnego charakteru. 

Decydując się na obrączki z tej kolekcji możecie wybrać dla siebie dwa różne wzory lub po prostu dopasować indywidualnie parametry każdej z obrączek. 

Przepiękny model, w którym dolna część szyny obrączki jest wykonana z czerwonego złota, wierzchnia warstwa to złoto białe. Kolory złota można oczywiście zmienić. Dostępne dla tego modelu kolory to żółty, czerwony, biały rodowany oraz biały palladowy.

 Akurat ten model ma szerokość 4mm, wysokość 2,7mm. Wzór wieńczą różowe kamienie o średnicy aż 4mm! :D

Można go wykonać w próbie 333, 585 i 750. 

Ten wzór jest dostępny na naszej stronie:

https://www.cardano.pl/product-pol-6811-Zlote-obraczki-slubne.html?query_id=1

Umówcie się na spotkanie konsultacyjne w jednym z naszych salonów, a nasi konsultanci profesjonalnie i w miłej atmosferze pomogą Wam wybrać obrączki idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań! 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel