INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-01-31

Grawer niestandardowy na zewnątrz obrączki ślubnej Pana Patryka | Jubiler Toruń

Jubiler Cardano to miejsce, gdzie obrączkowe marzenia stają się rzeczywistością, a miłość naszych Klientów przybiera formę pięknych i wyjątkowych obrączek ślubnych. Wśród nich jednym z najczęstszych wyborów jest klasyczna złota obrączka. To nie tylko symbol zobowiązania, ale także wyjątkowa ozdoba naszych dłoni, której warto nadać osobisty charakter. W dzisiejszym artykule przedstawiamy niezwykłą obrączkę naszego toruńskiego Klienta Patryka, który postanowił uczynić swoją obrączkę, wyjątkową poprzez niestandardowy grawer

Męska Złota Klasyczna Obrączka

Pan Patryk postawił na nieśmiertelną klasykę. Obrączka z żółtego złota próby 585 o profilu półokrągłym to wybór, który łączy w sobie tradycję, piękno i trwałość. Szerokość obrączki jaką wybrał Pan Patryk to 5mm, natomiast grubość obrączki to 1,4 mm. Wewnątrz ślubnego krążka, oczywiście jest soczewka, która podnosi komfort noszenia obrączki. Klienci dosyć często wybierają klasyczne modele obrączek ślubnych ze względu na ich uniwersalność. Pasują do różnych stylów życia i gustów. Jednakże to, co może sprawić, że nawet klasyczny wzór obrączki stanie się wyjątkowy i będzie zwracać na siebie uwagę to grawer laserowy, tym bardziej gdy jest na zewnątrz obrączki ślubnej. 

Grawer na zewnątrz obrączki ślubnej 

Nasz Klient jest miłośnikiem literatury fantasy - Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena to jego zdecydowanie ulubiona. Decyzja o wyborze grawera nawiązującego do Władcy Pierścieni była czymś szczególnym dla Pana Patryka. Na zewnątrz obrączki znalazły się słynne słowa z tego epickiego dzieła. Wygrawerowanie cytatu na całym obwodzie obrączki nadało jej zdecydowanie wyjątkowego charakteru. 

Wasze spersonalizowane grawery mogą być wewnątrz lub na zewnątrz obrączek. To co ma znaleźć się na obrączce zależy tylko od Was. Klienci Salonu Obrączek Ślubnych Cardano mogą wybierać spośród swoich ulubionych cytatów, dat ważnych chwil, grafik nawiązujących do wspólnych przeżyć czy Waszego hobby. Obrączki ślubne, mogą także ozdobione być Waszymi odręcznymi podpisami, odciskami linii papilarnych palców lub EKG bicia serca. Grawer laserowy do idealny sposób, aby uczynić ślubne krążki bardziej osobistymi i pełnymi emocji. 

W Jubiler Cardano każda obrączka ślubna może być unikalna. Nietypowe grawerowanie jest sposobem na stworzenie niepowtarzalnej historii. Pan Patryk i jego wybór graweru to jeden z wielu pięknych przykładów, które pokazują, jak biżuteria ślubna może nie być tylko ozdobą, ale także Waszą opowieścią miłości, pasji, czy Waszych wartościach. 

Półokrągła złota obrączka ślubna z niestandardowym grawerem na zewnątrz obrączki

Polecane

Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 4mm żółte złoto 585

Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 4mm żółte złoto 585

Cena regularna: 4 112,00 PLN brutto3 290,00 PLN brutto
Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 5mm żółte złoto 585

Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 5mm żółte złoto 585

Cena regularna: 5 094,00 PLN brutto4 075,00 PLN brutto
Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 6mm żółte złoto 585

Obrączki ślubne klasyczne półokrągłe 6mm żółte złoto 585

Cena regularna: 5 986,00 PLN brutto4 789,00 PLN brutto
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel