INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ROLA KONSULTANTA PRZY WYBORZE OBRĄCZEK ŚLUBNYCH

2021-09-17
ROLA KONSULTANTA PRZY WYBORZE OBRĄCZEK ŚLUBNYCH

Szukając obrączek ślubnych z pewnością zwracacie uwagę na kwestie takie jak wygląd i cena obrączek, gwarancja czy możliwość ich serwisowania. Z naszego wieloletniego doświadczenia oraz z opinii jakie Klienci wystawiają nam w serwisach takich jak Facebook czy Google Maps, jasno wynika jak niesamowicie ważna dla Par szukających swoich okrągłych symboli miłości jest obsługa i pomoc Konsultanta w tym istotnym życiowym wyborze.

 

W tym artykule przeczytacie o tym dlaczego tak ważne są podejście Sprzedawcy do Klienta i jego wiedza na temat produktu w procesie wyboru obrączek.

 

 

PIERWSZE WRAŻENIE

Kto z Was zdecyduje się na zakup jeśli już na wejściu spotykacie się z niemiłą obsługą, której postawa mówi jakby w pracy była „za karę”? Wyobraźmy tu sobie sprzedawcę, który od wejścia daje Wam do zrozumienia, że wyraźnie przeszkodziliście mu w liczeniu much na suficie i najlepiej jakbyście sobie od razu poszli i nie marnowali jego czasu. Od razu zapala się Wam czerwona lampka i zarządzacie odwrót! Nie ma w tym nic dziwnego...Tym bardziej jeśli chodzi o wybór Waszych obrączek! Atmosfera w jakiej wybieracie swoje GPS’y musi być miła, tworzycie w końcu Wasze wspomnienia :) Konsultant powinien być uprzejmy, pomocny, cierpliwie odpowiadający na Wasze pytania. Taki, któremu zależy, aby te wybrane obrączki to był Wasz strzał w dziesiątkę! :D

PROFESJONALNE & INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy ma inne oczekiwania wobec obrączek – jeden chce by były mega trwałe i odporne na wygięcia nawet w ekstremalnych sytuacjach, ktoś inny bardziej stawia na możliwość indywidualnego zaprojektowania obrączki pod kątem wizualnym, dla kolejnej osoby ważna będzie niska cena, a dla następnej wygoda noszenia. Każdy człowiek stawia na coś innego, ale...

...jeśli traficie do wyspecjalizowanego salonu obrączek ślubnych konsultant pokaże Wam, że obrączki to nie tylko szerokość i kolor, ale też wiele innych parametrów i opcji modyfikacji.

Możliwości indywidualnego dopasowania obrączek jest sporo i właśnie dlatego tak ważna jest fachowa obsługa Klienta - dzięki profesjonalnemu podejściu i wiedzy Konsultanta, który krok po kroku przeprowadzi Was przez ten proces, dowiecie się jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze i to niekoniecznie za miliony monet ;)

FACHOWE DORADZTWO

A co w sytuacji, gdy totalnie nie macie pojęcia od czego zacząć i macie inny gust, co już na wstępnie utrudnia ten ważny wybór? Jeśli podoba się Wam zupełnie co innego, ale jednak chcecie takie same, albo przynajmniej podobne do siebie obrączki, to szukacie pomocy u Specjalisty! Sprzedawca w profesjonalnym salonie obrączek ślubnych pomoże Wam w znalezieniu konsensusu – rozwiązania, które oboje uznacie za satysfakcjonujące.

DOBÓR ROZMIARU

Wiecie już jakie obrączki chcecie? To teraz pora na dobór rozmiaru ;) Doświadczony konsultant pomoże dobrać rozmiar obrączek indywidualnie do Waszych palców i nie zrobi tego „na oko”. Uprzednio przeprowadzi z Wami wywiad, oceni budowę Waszego palca, weźmie pod uwagę szerokość i kształt obrączki oraz tendencje Waszych palców do puchnięcia, jeśli mu o nich opowiecie. Pamiętajcie, że ostateczna decyzja przy wyborze rozmiaru należy do Was a Konsultant może jedynie doradzić, a nie zdecydować za Was!

Wybór obrączek to jeden z tych kluczowych wyborów na całe życie - zakupione obrączki będziecie przecież nosić przez wiele dłuuugich lat, dlatego warto poświęcić im nieco więcej uwagi i zasięgnąć pomocy prawdziwych fachowców. To jakie obrączki wybierzecie będzie decydowało czy będą się Wam podobały, wyrażały Waszą osobowość, czy będą idealnie dopasowane do Waszych oczekiwań odnośnie wygody i ich trwałości - obsługa kompetentnego Konsultanta zdecydowanie ułatwi Wam wybór symboli Waszej miłości, które z dumą założycie sobie na palce w dniu ślubu.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel