INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Ślub bez oświadczyn ? Czy można planować ślub bez pierścionka zaręczynowego?
Zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy ślub bez tradycyjnych zaręczyn jest możliwy? Może to Cię zaskoczy, ale okazuje się, że wiele par decyduje się na ten odważny krok, pomijając klasyczną ceremonię oświadczyn. Czy to oznacza, że ślub bez pierścionka zaręczynowego jest mniej ważny czy niekompletny? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się , czy można wskoczyć o level wyżej z pominięciem oświadczyn. 
Czytaj więcej
Kiedy ślub? Czyli ile czasu powinno minąć od zaręczyn do ślubu?
Zaręczyny to obietnica i zapowiedź wspólnego życia w małżeństwie. Jesteśmy pewni, że każda Para, która dopiero co się zaręczyła na 100% usłyszała już to pytanie. Kiedy ślub?! - pyta mama, przyjaciółka, ciotka i sąsiadka ;). To nurtujące wszystkich pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na czas organizacji ślubu wpływa wiele czynników oraz wasze potrzeby. Chcesz wiedzieć ile czasu powinno upłynąć od momentu zaręczyn do wypowiedzenia sakramentalnego TAK?. Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis.
Czytaj więcej
Jak przyjąć oświadczyny i pierścionek zaręczynowy?
Przeczuwasz, że twój partner planuje poprosić cię o rękę? Czujesz, że ten magiczny moment zbliża się, a serce bije ci mocniej na samą myśl o oświadczynach? Warto być przygotowaną na tę wyjątkową chwilę, która na zawsze zmieni wasze życie. W naszym artykule podzielimy się poradami, jak przyjąć oświadczyny z wdziękiem i radością.
Czytaj więcej
Czy kobieta może oświadczyć się mężczyźnie? Nowoczesne spojrzenie na tradycję zaręczyn.
W świecie, w którym równość płci jest coraz bardziej podkreślana, wiele kobiet decyduje się na odważne i nowoczesne podejście do tradycji zaręczyn. Oświadczenie się to krok, który do niedawna był zarezerwowany głównie dla mężczyzn, ale obecnie kobiety coraz śmielej przełamują te tradycje. Zastanawiasz się, czy kobieta może zrobić ten pierwszy krok? Oczywiście, że tak! Przeczytaj artykuł, aby odkryć, jak uczynić zaręczyny jeszcze bardziej wyjątkowymi dla was obojga!
Czytaj więcej
Diament syntetyczny - kamień przyszłości! Czym jest diament syntetyczny?
Jeżeli marzy Ci się drogocenny diament w naprawdę atrakcyjnej cenie to odpowiedź jest tylko jedna - diament syntetyczny! Diamenty syntetyczne to zdecydowanie kamienie przyszłości : ich ekologiczna produkcja oraz atrakcyjna cena sprawiają, że decyduje się na nie co raz więcej Młodych Par. Sprawdź czym jest diament syntetyczny i dlaczego warto go wziąć pod uwagę. ;)
Czytaj więcej
Czym się różni diament od brylantu?
Diament czy brylant? Oto jest pytanie! Jeśli jeszcze nie znasz na nie odpowiedzi to po przeczytaniu tego artykułu będziesz prawdziwym ekspertem! Sporo osób używa tych nazw zamiennie. Jednak nie są to ani dwa różne kamienie, ani synonimy. Czym w takim razie się różnią? Sprawa jest dużo prostsza niż mogłoby się wydawać. Sprawdź koniecznie i wybierz odpowiedni kamień ;).
Czytaj więcej
Czym jest szerokość, wysokość i grubość obrączki ślubnej?
Stoicie przed wyborem obrączek ślubnych i przeglądając internet możecie natrafić na informacje, że obrączki mają różne szerokości. No okej...ale przyjdziecie do salonu Cardano i nagle dowiadujecie się, że jest też coś takiego jak wysokość i grubość obrączki. Tylko o co chodzi?! Czym są wspomniane parametry, dlaczego są ważne ? I co ważniejsze...jak wpływają one na cenę oraz same obrączki? Przeczytaj nasz artykuł, by wiedzieć jakie parametry obrączek są najlepsze i czym się kierować przy ich wyborze. ;) 
Czytaj więcej
Jaka jest idealna data ślubu?

Wierzyć w przesądy i wybierać tylko taki miesiąc, który ma w nazwie słynne „r”? Sugerować się prognozami pogody, a może rodzinną tradycją? Jakich terminów unikać, a które wręcz idealnie pasują na ożenek i zamążpójście? Sprawdź nasze propozycje w dzisiejszym wpisie!

Czytaj więcej
Kiedy trzeba ściągnąć obrączkę ślubną? Pomoc przy opuchniętej dłoni!
Zdarzają się takie sytuacje, kiedy palec, na którym noszona jest obrączka spuchnie na tyle, że ściągnięcie jej staje się niemożliwe. A czy wiesz w jakich sytuacjach może to się wydarzyć? Jak to mówią...przezorny zawsze ubezpieczony ;). Dlatego właśnie dziś opiszemy kilka najczęstszych sytuacji, kiedy palce mogą puchnąć , aby uchronić Cię przed bólem fizycznym, frustracją oraz lękiem przed stratą obrączki ślubnej czy nabawienia się urazu palca.
Czytaj więcej
Ile kosztują obrączki ślubne? Jaki Budżet powinniście przygotować?
W przypadku poszukiwań idealnych obrączek ślubnych cena stanowi istotny czynnik, który może wpływać na decyzję przyszłej Pary Młodej. Wybór parametrów, takich jak szerokość, wysokość obrączki, próba złota i kolor oraz dodatkowe kamienie, determinuje ostateczny koszt produktu. W niniejszym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom obrączek i ich cenom, aby pomóc Wam w przygotowaniu budżetu na ten wyjątkowy zakup.
Czytaj więcej
pixel