INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-05-13

Nietypowe matowe obrączki ślubne Martyny i Piotra | Jubiler Toruń

Złote obrączki ślubne z matem młotkowanym

Nietypowe obrączki ślubne 

Obrączki ślubne, które wybiją się spośród tłumu? Nasi Klienci Jubiler Cardano mają wiele możliwości sprawienia, aby ich obrączki były wyjątkowe. Oprócz tradycyjnych wzorów obrączek ślubnych, w naszych salonach Cardano znajdziecie ciekawe, nietypowe obrączki. Macie możliwość modyfikacji swoich ślubnych krążków i zmieniania ich parametrów, koloru złota, wykończenia powierzchni, czy dodawania kamieni. Dzięki tak dużym możliwościom modyfikacji, możecie stworzyć obrączki, które odzwierciedlą Wasze charaktery, styl i związek. Nasi Klienci Martyna i Piotr poszukiwali dla siebie niecodziennych wzorów obrączek ślubnych. Zależało im, aby wyróżniały się, były ciekawe i oryginalne. 

Młotkowane obrączki ślubne 

Martyna i Piotr zdecydowali się na obrączki ślubne wykonane z żołtego złota w próbie złota 585. Czy jest to dobra próba złota dla obrączek ślubnych? Jeśli jesteście ciekawi to zapraszamy do zgłębienia tego tematu w naszym artykule Obrączki ślubne ze złota - czy to odbry wybór? 

Nasza Klientka Pani Martyna wybrała dla siebie szerokość obrączki damskiej 4 mm, Pan Piotr wybrał delikatnie szerszą i zdecydował się na szerokość męskiej obrączki 4,5 mm. Nasza Para Klientów Cardano zgodnie wybrała taką samą grubość obrączek ślubnych 1,2 mm. Wewnątrz obie obrączki mają soczewkę, która jak dobrze wiemy jest niezbędna, jeśli chcecie czuć się komfortowo w swoich obrączkach. To co sprawia, że obrączki Martyny i Piotra są niezwykłe to ich powierzchnia. Obrączki mają nieregularny kształt, przypominający wgniecenia po uderzaniu młoteczkiem. Dodatkowo ozdobione są także matem lodowym. Charakteryzuje się on drobnymi rysami, które ułożone są w różnych kierunkach. Dzięki połączeniu wgnieceń z lodowym matem, całość prezentuje się niebywale ciekawie. Nasi Klienci Cardano Martyna i Piotr byli zachwyceni finalnym wyglądem ich obrączek ślubnych, które idealnie odwzorowały ich wyobrażenia o nietypowych obrączkach. 

 

Polecane

Obrączki ślubne młotkowane z kamieniami 4mm białe złoto 585

Obrączki ślubne młotkowane z kamieniami 4mm białe złoto 585

Cena regularna: 5 637,00 PLN brutto4 510,00 PLN brutto
Nietypowe obrączki ślubne młotkowane 3mm złoto 585

Nietypowe obrączki ślubne młotkowane 3mm złoto 585

Cena regularna: 4 567,00 PLN brutto3 654,00 PLN brutto
Obrączki ślubne nietypowe 5,5mm złoto 585

Obrączki ślubne nietypowe 5,5mm złoto 585

Cena regularna: 6 214,00 PLN brutto4 971,00 PLN brutto
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel