INFOLINIA: +48 535 560 730 w godz. 10-18
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Merida, czy może Pocahontas? Dopasuj pierścionek zaręczynowy do typu urody Twojej ukochanej.

2016-11-10
Merida, czy może Pocahontas? Dopasuj pierścionek zaręczynowy do typu urody Twojej ukochanej.
Pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości dwóch osób oraz obietnicą wspólnego życia. Od chwili przyjęcia zaręczyn staje się najważniejszą częścią biżuterii przyszłej żony, dlatego przed dokonaniem wyboru niezbędna jest odpowiedź na pytanie, jaki pierścionek będzie idealny dla Twojej wybranki?
Aby dobrać idealny pierścionek warto zasugerować się gustem ukochanej. Jaka biżuterię nosi? Lubi żółte złoto czy przeważnie nosi srebro? Kocha kolorowe kamienie czy jest wierna białym cyrkoniom i brylantom? Jeśli nie potrafisz sam odpowiedzieć na te pytania, skonsultuj się z przyjaciółką lub siostrą ukochanej, one z pewnością Ci pomogą odgadnąć, który model na pewno będzie dobrym wyborem.
Jeśli Twoja ukochana nie nosi biżuterii, mamy także inną poradę. Przyjrzyj się dokładnie swojej ukochanej i oceń, jakim jest typem urody.
Królewna Śnieżka
- porcelanowa cera, bardzo ciemne włosy, ciemne oczy. Dla takich pań szczególnie polecamy pierścionki z białego złota z brylantem lub szafirem, które pięknie współgrają z cerą i kolorem oczu.
pierścionek zaręczynowypierścionek zaręczynowy

Kopciuszek
- cera kremowa, blond włosy o złotawym odcieniu, typowa słowiańska uroda, oczy niebieskie, zielone, piwne. Polecamy pierścionki z żółtego złota z brylantem lub rubinem, które podkreślą ciepłe usposobienie.


Pocahontas
- śniada cera, włosy ciemny blond, brązowe, ciemne oczy. Świetnie będą pasowały pierścionki bardziej rozbudowane, niekoniecznie z jednym centralnym brylantem, ale z innymi mniejszymi. Zamiast brylantu szczególnie polecamy topaz.


Merida
- cera jasna z ceglastymi piegami i złotawa, włosy rude, wszystkie kolory oczu. Merida jest waleczna, ale ma romantyczną duszę. Polecamy wzory niekoniecznie klasyczne, ale delikatne. Kamień, który z pewnością będzie pasował do takich pań to szmaragd.

Widzisz zatem, że czeka Cię trochę pracy z wyborem odpowiedniego pierścionka zaręczynowego dla swojej ukochanej. Nasi konsultanci, w większości są kobietami i profesjonalnie Ci w tym pomogą, kierując się wiedzą o pierścionkach, estetyką i wyczuciem stylu. Później nie pozostanie Ci już nic innego, jak przygotować oryginalne oświadczyny... ;)
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel