Jak wybrać idealne obrączki ślubne? Doświadczenie Nadii i Macieja

2023-07-28

Złote obrączki ślubne z diamentowanym wzorem 

Nadia trafiła do naszego salonu Cardano spacerując pewnego pięknego dnia po urokliwej toruńskiej starówce. Od jakiegoś już czasu razem z Maciejem myśleli nad tym, aby wybrać obrączki ślubne dla siebie, jest to jednak para, którą niestety czasami dzielą "złe kilometry". Już na wejściu do Salonu Obrączek Ślubnych Cardano przywitała Nadię nasza uśmiechnięta Konsultantka zachęcając do rzucenia okiem na wszystkie wzory, a przypominamy, że jest w samym salonie prawie 800 par obrączek z możliwością ich modyfikacji, a więc miała z czego wybierać. ;) Nadia umówiła się więc od razu na spotkanie konsultacyjne z myślą, że skoro jej Narzeczony nie może z nią przyjść, to zabierze jego siostrę, z którą świetnie się dogaduje. 

Przy kolejnej wizycie Nadia pojawiła się więc razem z siostrą swojego przyszłego męża i jej mężem. Przed wizytą spodobał jej się jej konkretny wzór obrączki jednokolorowej na naszej stronie internetowej. W salonie przymierzyła też sporo innych wzorów, które się jej podobały. Wybór nie należał do łatwych ale ostatecznie jej serce ujęły złote obrączki z pięknie błyszczącym wzorem przypominającym nieco kłosy zboża i ciekawym zdobieniem na brzegach, czyli wzór podobny do tego, który spodobał jej się jako pierwszy na stronie internetowej. W salonie wzornik miał mat piaskowy, Nadia zdecydowała jednak, że chce aby obrączki jeszcze bardziej błyszczały, wybrała więc obrączki polerowane. Warto zwrócić też uwagę na kształt obrączek. Nadia zdecydowała się na obrączki półokrągłe, odrzucając płaskie obrączki.

Po krótkiej rozmowie wideo z Narzeczonym i przesłaniu mu zdjęć wybranego wzoru i opisaniu zmian, ustalili, że obojgu im się ten wzór podoba.

Zależało im na takich samych obrączkach. Po krótkim zastanowieniu szerokość obrączek jaką Nadia wybrała to 5 mm, która pasuje do dłoni każdego z nich.

Nadia, podobnie jak wielu innych, zastanawiała się, jakie obrączki są najwygodniejsze? Zależało jej na wygodnych do noszenia obrączkach, takich by grubość obrączki nie przeszkadzała im w takcie noszenia. Dla Nadii idealna okazała się wysokość 1,3 mm. Wewnątrz obrączek znajduje się oczywiście wygodna soczewka, bardzo podnosząca komfort noszenia, której wykonanie otrzymali od nas prezencie. Sprawdź: Soczewka - co to jest i do czego służy?

Zadaliśmy też pytanie na obrączki jaka próba złota ich interesuje? Zapytali nas jaka próba złota na obrączki jest najbardziej odpowiednia? Odpowiedzieliśmy, że to zależy od preferencji, ale najbardziej polecana jest próba 585. Do wyboru są też obrączki próba 333obrączki próba 375 oraz obrączki próba 750. Po poznaniu plusów i minusów dostępnych prób złota, Nadia wybrała właśnie obrączki próba 585, czyli obrączki 14 karatowe. Od początku podobało im się żółte złoto, takie też zostało wybrane. Sprawdź: Czym jest próba złota oraz stop złota?

Wybrali też grawery na obrączki. Grawer wewnątrz obrączek Nadii i Macieja to napisane piękną kursywą inicjały imion połączone serduszkiem oraz data ich ślubu, czyli 05.08.2023.

Zastanawiasz się gdzie kupić obrączki? Miejsc jest wiele. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie najlepiej kupić obrączki ślubne? Nasza Para Młoda, Nadia i Maciej, podjęli tę decyzję, wybierając salon Jubiler Cardano. Nadia zachwyciła się naszą bogatą ofertą obrączek ślubnych i możliwościami personalizacji. Na koniec wizyty przyznała nam się, że to szeroki wybór najbardziej przekonał ją do zakupu obrączek jubiler Cardano. Odwiedzając nas, szybko zrozumiała, jakie zalety płyną z zakupu obrączek u profesjonalistów.

Kolejne pytanie, które często się pojawia, to: ile wcześniej kupić obrączki? Odpowiedź jest prosta: im wcześniej, tym lepiej. Nasza Para Młoda odebrała swoje piękne obrączki zapakowane w eleganckie pudełko na obrączki, miesiąc przed terminem ślubu, warto jednak dać sobie zapas czasu. Sprawdź: Ile czasu przed ślubem powinniśmy kupić obrączki ślubne?

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Kontakt

 

Nasze salony:

Jubiler Toruń

Jubiler Bydgoszcz

 

Zobacz też nasze inne artykuły:

Obrączki ślubne - jaki materiał wybrać?

Proces produkcji złotych obrączek Cardano

Rola konsultanta przy wyborze obrączek ślubnych

 

Szukasz pierścionka? Sprawdź:

Jak wybrać klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem?

Merida, czy może Pocahontas? Dopasuj pierścionek zaręczynowy do typu urody twojej ukochanej

Jak nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie? Jak nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę?

 

Obejrzyj na YouTube:

Grawer w obrączkach ślubnych - 3 najważniejsze pytania

Jak zmierzyć rozmiar obrączek ślubnych? Jak dobrać rozmiar obrączek żeby był idealny?

Gwarancja i serwis obrączek ślubnych - 7 rad na co zwrócić uwagę podczas zakupu

pixel